ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС»
Кібербезпека – ключ до цифрової економіки, і сьогодні в суспільстві існує реальна необхідність концептуального розуміння нової кібербезпекової реальності,наскільки надійною є кібербезпека у державі? Чи захищені ми від кіберзагроз? Які уроки винесли після масштабних кібератак влада та бізнес, як приватно-державна ініціатива може покращити й прискорити формування безпечного кіберпростору країни.
Завідувач кафедри Ткач Юлія Миколаївна приймає участь у роботі Форуму. Учасники обговорюють ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обміняються досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацюють пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту держави.
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276497641489935038-768x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356577-768x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276497641489935039-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356578-768x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356579-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356580-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356574-768x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5276041219610356575-768x1024.jpg?ssl=1)