Chernihiv.IT Conference – Manage.IT
Завідувач кафедри кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Ткач Юлія Миколаївна прийняла участь у Chernihiv.IT Conference – Manage.IT.
Говорили про актуальне – як навчитися керувати IT-компанією: IT-проектами, IT-продажами і IT-персоналом. Про те, як залучати, адаптувати, мотивувати, управляти і утримувати найдорожчий персонал на ринку праці. Не оминули увагою спікери діджиталізацію бізнесу, Agile і дотичні підходи. І куди ж без трендів, перспектив, кейсів та практик.
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5305483967748746258.jpg?fit=860%2C645&ssl=1)