Безпека 2019
Викладачі кафедри разом із студентами третього та четвертого курсів спеціальності «Кібербезпека» відвідали щорічну виставку «Безпека», що проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
Більшість локацій представляло готові рішення для забезпечення безпеки держави, підприємств, приватних осель та громадян. Дуже приємно, що майже 35% учасників виставки – це українські виробники, що гідно конкурують із відомими закордонними брендами.
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5296392935027354483-576x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5294141135213669358-576x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5294294152013523995-576x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5294141135213669368-1-576x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5294141135213669371-1024x576.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5294141135213669375-576x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo5291764996096764799-576x1024.jpg?ssl=1)