Установче засідання міжвідомчої робочої групи з координації наукового співтовариства у сфері кібербезпеки
![](https://i0.wp.com/mmi.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2024/05/zavantazhennya.jpg?resize=286%2C176&ssl=1)
Завідувачка кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Юлія Ткач взяла участь у важливому заході – установчому засіданні міжвідомчої робочої групи з координації наукового співтовариства у сфері кібербезпеки. Цей захід мав на меті об’єднати зусилля вчених та експертів для спільного проведення наукових досліджень та розробок з питань кібербезпеки. Участь Юлії Ткач у […]
» Читати далі