Персонал кафедри

TkachТкач Юлія Миколаївна

завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент

У 2001 р. закінчила з відзнакою фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. У 2009 році захистила дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика). У 2011 р. отримала вчене звання доцента кафедри математичного моделювання та інформатики.
Є автором понад 70 публікацій, з яких 4 мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», 6 рекомендованих вченою радою університету.
У 2012 р. стала лауреатом щорічної обласної премії імені Георгія Вороного.
Є неодноразовим членом журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки, фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів та ІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук Чернігівського територіального відділення.


MekhedМехед Дмитро Борисович

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

У 2006 році закінчив Чернігівський державний педагогічний університету імені Т. Г. Шевченка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Математика” та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики.
У січні 2011 року захистив дисертацію на тему „Система диференційованого контролю та корекції навчальних досягнень учнів з математики в основній школі” та одержав науковий ступінь кандидати педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика).
У 2012 році закінчив Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогічна освіта. Практична психологія»
З 2006 року – член журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та ІІ етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.
Автор більше 40 публікацій та шести навчальних посібників, рекомендованих МОН України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах.


 Базилевич В.М.Базилевич Володимир  Маркович

кандидат економічних наук, доцент кафедри

e-mail: bazvlamar [at] gmail.com

У 2012 р. закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі».
У 2014 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю “Фінанси і кредит”.
У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Управління економічною безпекою АПК України”.
Має більше 20 публікацій,в тому числі 2 коллективні монографії, 3 навчально-методичних посібника.
З жовтня 2013 року є куратором кіноклубу “Новий погляд” студентського самоврядування.


PetrenkoПетренко Тарас Анатолійович

старший викладач кафедри

У 2005 році закінчив Чернігівський державний технологічний університет за фахом «Системне програмування». Після закінчення працював в Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці спочатку інженер-програмістом а з 2007 року – викладачем.
З моменту заснування кафедри виконує обов’язки заступника завідувача кафедри. Працює над темою науково-дослідної роботи «Адаптивні методи розпізнавання кіберзагроз, аномалій та кібератак».
Має 12 наукових публікацій, в тому числі 5 фахових та два науково-методичних посібника.


GurevГур’єв Володимир Іванович

кандидат технічних наук, професор кафедри

У 1978 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю „Експлуатація літальних апаратів і двигунів ” і одержав кваліфікацію „Інженер-механік”.
У 1987 році закінчив ад’юнктуру Київського вищого військового авіаційного інженерного училища та у 1989 році там же захистив дисертацію на спецтему.
У 1993 році отримав вчене звання доцента кафедри аеродинаміки і динаміки польоту Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків.
Є автором навчального посібника „ Алгоритмізація та програмування ”, рекомендованого Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів і має понад 60 наукових праць в галузі технічних та економічних наук.
Нагороджений почесною грамотою Чернігівської міської адміністрації.